web tasarım

Neden Kia

 

İşletme yönetimi felsefesi bir şirket için, çalışanların anlayışını ve davranışını şekillendiren temel kılavuz görevi görürken var olma nedeninin çerçevesini çizmektedir. Aşağıdaki temel üç ifade KIA'nın yönetim felsefesini oluşturur: tam sorumluluk, potansiyeli gerçekleştirme ve insanlık için çalışma. Bu temel değerler tek bir mantrada özetlenmektedir: "Yaratıcı düşünerek ve zorluklarla doğrudan mücadele ederek yeni bir gelecek inşa etme ve insanlığın hayallerini gerçekleştirme.

Vizyon

 

Birlikte daha iyi bir geleceğe

2011 yılında Hyundai Motor Group yeni bir kurumsal vizyon oluşturmuştur: "Değer oluşturmayı en üst düzeye çıkarmak üzere insanlara saygı duyma ve çevre dostu yönetim uygulamanın yanı sıra, paydaşlarla birlikte dengeli ve paylaşımlı büyümeyi gerçekleştirme." Tüm bağlı kuruluşlar bu vizyonu gerçekleştirmek ve Hyundai Motor Group'u müşterilere yeni bir değer sağlayan üst düzey küresel bir otomotiv grubu haline getirmek için iş birliği yapacaktır. Yetkinliklerimizi bir araya toplayarak oluşturduğumuz daha büyük değerle, insanlığın sürdürülebilirliğine katkıda bulunurken iş ortağı firmaların ve yerel toplulukların istikrarını artıracağız

 

Otomobil ve ötesinde, yaşam boyu arkadaşınızHyundai Motor Group düzeyindeki kurumsal vizyon başlığı altında, her temel iş alanı için ayrıntılı vizyon bildirileri yer almaktadır. Otomobil işletmesi için vizyon bildirimiz "Yenilikçi, insan odaklı, çevre dostu teknolojiler ve kapsamlı hizmetler temelinde üstün mobiliteyi gerçekleştirerek hayatı daha rahat ve keyifli hale getiren bir alan sağlamak"tır. KIA Motors, otomobilleri yalnızca ulaşım aracı olmaktan çıkarıp yeni yaşam tarzı alanları haline getiren bu vizyonla ürün ve hizmetler sunacaktır.

Temel Değerler

Temel değerler çalışanlar ve geniş ölçekte kuruluş için davranış kurallarını içermektedir.
Bu değerler ayrıca oluşturmaya çabaladığımız kurumsal kültür ile kendimize ve paydaşlarımıza verdiğimiz sözü temsil etmektedir.
Aynı değerleri paylaşarak ve karar alma süreçlerimizde sürekli uygulayarak bir bütün haline geliriz.
KIA Motors, ayrıcalıklı bir kurumsal kültür inşa etme amacıyla sözlerimizi yerine getirip yeteneği ve kültürel çeşitliliği kucaklarken, zorluklarla karşılıklı işbirliği ve saygı yoluyla doğrudan mücadele edecektir.

Önce müşteri

Tüm değerlerimizin merkezine müşterilerimizi alırken en kaliteli ve mükemmel hizmeti sunarak müşteri odaklı bir kurumsal kültürü destekliyoruz.

Zorluklar

Zorluklar karşısında kayıtsız kalmayı reddediyor, daha büyük zorluklar için her fırsatı benimsiyor; sarsılmaz tutkumuz ve pratik zekâya dayalı düşünce biçimimizle hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz.

İletişim ve iş birliği

Şirket içinde ve iş ortaklarımızla karşılıklı iletişim ve işbirliğiyle geliştirilen "birliktelik" duygusuyla sinerji oluşturuyoruz.

Çalışanlar

Kuruluşumuzun geleceğinin çalışanlarımızın kalpleri ve yeteneklerinde ayrı ayrı yattığına inanıyoruz ve yeteneğe saygı duyan kurumsal bir kültür inşa ederek potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olacağız.

Küresellik

Kültürlerin ve geleneklerin çeşitliliğine saygı duyuyor, yaptığımız işte dünyanın en iyisi olmayı amaçlıyor ve saygı gören, küresel anlamda kurumsal bir vatandaş olmaya çalışıyoruz.